Web Development

Cloud ortamda geliştirdiğimiz sistemleri mobil ve desktop cihazlarda kullanıyoruz. Web sitelerinden başlayan bu hizmet E-ticaret siteleri, şirket yönetim portalları, insan kaynakları süreçleri, şirket içi intranet projeleri ve içerik yönetim sistemleri olarak bir çok alanda çözüm üretebiliyoruz. Responsive yaptığımız sistemlere internetin olduğu her yerden ulaşım sağlayıp istediğiniz cihazdan kontrol edebiliyorsunuz. Çalışmalarımızla ilgili development süreçlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Mobile Application

iOS ve Android işletim sistemleri olmak üzere tablet ve mobil cihazlarda her türlü development işlemini gerçekleştiriyoruz. Şirket reklam kampanyaları ile oyun geliştirme ortamlarını birleştirerek reklam stratejileri oluşturabiliyoruz, native, hibrit veya native yakın PWA ile uygulamalar geliştirebiliyoruz.

Neler Geliştiriyoruz ?

E-ticaret siteleri, mobil oyunlar, kurumsal web siteleri, iş süreci takip yazılımları, saha satış personeli yönetim toolları, ilaç firmaları mümmessil müşteri yönetim programları, lojistik yazılımları, ble yazılımları, ibecon cihaz kullanımı ve yazılımı vb. yazılımları geliştirirebiliyoruz.

Ux / Uı Designer

Kullanıcı deneyimi sürecini analiz ederek, analiz sürecine göre arayüz tasarımları gerçekleştiriyoruz, tüm kırılımlara özel olarak hazırladığımız tasarımları müşteri testine tabi tutuyoruz, olumsuz dönüşleri değerlendirip gerekli revizeleri gerçekleştiriyoruz daha sonra tasarım sürecini yazılım sürecine kadar taşımış oluyoruz.

Kurumsal Kimlik Hizmeti

Kurumsal firmanızın yaptığı işle iligli renk seçiminden başlayıp, logo tasarımı, kartvizit tasarımı, sektöre göre metaryel tasarımı, antetli kağıt, antetli zarf vb. hizmetler sunmaktayız.

Grafik Tasarım

Firmanızı tanıtmak ya da yaptığınız organizasyonları ilan etmek için broşür, el ilanı, katalog, insert gibi hizmetler sunuyoruz.

3D Max

İnşaat sektörünün farklı alanlarında kullandığımız çizim tekniği, ham binanın temelleri üzerine çıkmadan bize simüle etme imkanını sunmaktadır. Bu sayede istediğiniz konuma oturtabildiğimiz sanal temellerimizin üzerine istediğiniz tarzda bina çıkabilir, isterseniz bu çıktıyı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Render

3D Max ortamında hazırlanan görsellerin gerçek dünyaya uyarlanmış halini görebilmek için yüksek işlemcili Bilgisayarlarda işlem gören ham çıktıların, gerçek çıktılara dönüştüğü ortamdır.

Animasyon

3D Max ile oluşturduğumuz projenizin Vray veya Lumion ile yüksek çözünürlükte hazırladığımız animasyonudur, reklam kampanyaları veya sanal turlarda kullandığımız bu sistemi geliştirerek sanal gerçeklik ile birlikte müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Workshop

Atölyemizde Ardunio ve Raspery cihazları ile belli yazılım dillerini kullanarak ürün geliştiriyoruz. SketchUp programında tasarladığımız ürünlerin 3D Printer da çıktısını alarak, hazırladığımız elektronik cihazları mekanik parçalarla birleştirerek geliştirmeler yapıyoruz.

Sketchup

Aklımızdan geçen tasarımları Sketchup yardımıyla modelliyoruz, hassasiyet gerektiren bu işlemde ölçülendirmelere dikkat ediyoruz. Çıktıyı .stl formatında alarak yazıcıya yüklemek için hazırlıyoruz.

3D Printer

.Stl formatında hazırlanan çizimleri uygun sıcaklık ve uygun malzemeyle (pla veya abs) ile baskıya gönderiyoruz. Boyutuna göre baskı zamanını hesaplatıyoruz. Baskı yapacağımız modellemenin kalitesini değerlendiriyoruz. Tüm proseslerini tamamlayan modelimizi basıyoruz.

Analiz / Wireframe

Müşterinin talep ettiği işle ilgili ilk olarak analiz sürecini başlatıyoruz. Müşterimizin özellikle kullanmamızı istediği yazılım dili yoksa proje ile ilgili uygun yazılım dilinin hangisi olacağı kararını veriyoruz. İsteklere göre bir wirefram hazırlıyoruz. Süreçleri belirli olan projenin man/day olarak proje planını yapıp müşteriye sunuyoruz.

Ux / Mockup

Proje planı belli olan işle iligli kullanıcı deneyimlerini göz önünde bulunduracak şekilde bir mockup oluşturuyoruz. Tasarım değişikliğini mockup ile yaparak zamandan kazanıyoruz, böylece bir çok geri dönüşün önüne geçmiş oluyoruz.

Uı Designer

Mockup tarafı onaylanan şablonların tasarım kısmına geçiyoruz. Burada sanatımızı konuşturarak güzel işler çıkartıyoruz. Basmakalım işlerden uzaklaşarak interaktif işler design ediyoruz.

Development

Tasarım süreci de tamamlanan projenin yazılım ve programlama kısmına geçiyoruz. Bu aşamada müşteriye geri bildirim konusunda sadece süreci belirtiyoruz. Sizlere biraz sabretmek kalıyor :)

Test

Bütün süreçleri tamamlanan işimizin işin büyüklüğüne göre gerçek kullanıcılarla test etmeye başlıyoruz, UAT testlerinin yanı sıra Browserstack ile tarayıcı uyumluluğu ve mobil uyumlulukları kontrol ediyoruz.

Teslim

Testleri tamamlanan projenin teslim aşamasına gelmiş bulunuyoruz, ters giden işleri süreç tamamlanmadan çözmüş olduğumuz için size kaliteli hizmetin tadını çıkartmak kalıyor.